Na de zomervakantie presenteren wij ons najaarsprogramma. Allereerst voor de drukke maand september die al is begonnen. Hierin vinden diverse activiteiten plaats waar wij uw aandacht voor willen vragen. Die hebben met name te maken met de Open Monumentendagen en de herdenking van 75 jaar bevrijding van onze regio. Onze vereniging is weliswaar geen hoofdorganisator hiervan, maar wel nadrukkelijk op de achtergrond of via inzet van onze vrijwilligers betrokken bij de diverse activiteiten. Graag nodigen wij u daarom uit voor:

WANDELING NATUURVRIENDEN ZONDAG 15 SEPTEMBER
OPEN MONUMENTENDAG: 14 en 15 SEPTEMBER
TWEEDE WERELDOORLOG: 17, 20, 21 en 22 SEPTEMBER
LEZING DR. JACK DIDDEN OVER BEVRIJDING 1944
75 JAAR HERDENKING BEVRIJDING CRANENDONCK 20 T/M 22 SEPTEMBER 2019
INGEBRUIKNAME WANDELROUTE EN ONTHULLING KUNSTWERK

Lees de hele convocatie…